مرکز تحقیقات هماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بهره جستن از اساتید برجسته در زمینه هماتولوژی و ژنتیک، در آغاز به همت استاد گرانقدر پروفسور منصور حق شناس در سال 1348 هجری شمسی در بیمارستان موقوفه مرحوم محمد نمازی پایه گذاری شد. این مرکز با داشتن دو واحد مجزا در بیمارستان های نمازی و شهید دستغیب، یکی از قدیمی ترین مراکز تحقیقاتی کشور به شمار می رود.

Feature Slides

شروع به کار وب سایت مرکز تحقیقات هماتولوژی

وب سایت مرکز تحقیقات هماتولوژی، با همکاری کارشناسان این مرکز و معاونت پژوهشی دانشگاه ایجاد شده است. از شما همکاران و مراجعین گرامی این وب سایت دعوت می شود که با شرکت در نظرسنجی وب سایت، با ما همراه باشید و نظرات و پیشنهاد های خود را به ما اطلاع دهید.
Affiliation مرکز تحقیقات هماتولوژی:
فارسی:
English:همکاری علمی

در عصری زندگی می‌كنيم كه متخصصان و پژوهشگران ناگزير از برقراری ارتباط بيشتر و بهره‌گيری از پديده «همكاری علمی» و روی آوردن به «تأليف مشترك» هستند، زيرا يك پژوهشگر در شرايط جديد نمی‌تواند به تنهايی تمام تخصص، مهارت، منابع و امكانات لازم برای فعاليت های پژوهشی را در اختيار داشته باشد. با همكاری علمی، مزايا و فوايد زيادی در فعاليت های پژوهشی نصيب فرد پژوهشگر می شود (ادامه مطلب در سایت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه)